Listopad 2015

No.

28. listopadu 2015 v 19:22 | Miška
Zdravicko uz znovu zadne novinky. :) budu muset pridat i starsi clanky. :)

Ashley Tisdale oznamuje makeup znacku “Illuminate Cosmetics” v roce 2016

20. listopadu 2015 v 10:59 | Miška |  Others photos
Naše oblíbená herečka a producentka právě oznámila svůj nejnovější projekt. Tentokrát Ashley Tisdale překvapila své fanoušky při zveřejňování své nejnovější řadu make-up s názvem Illuminate Cosmetics.
Make-up se očekává, že bude na trhu ve Spojených státech v 2016 na jare.

Novinky žádné

14. listopadu 2015 v 16:48 | Miška
Celý týden žádné novinky o Ashley, ach jo tak nemám co přidávat. :) Jen obíhat teda. Až budou nějaké novinky, tak je určitě přidám. Myslela jsem, že aspon o víkendu nějaké budou a ono nic no. Nedá se nic dělat, zatím se mějte. :)

Layout blogu 0.2

9. listopadu 2015 v 20:19 | Miška |  Grafika

Já jsem z layouttem velice spokojená dělala mi ho super blogerka. :) A za to jí moc děkuji :) ♥♥

Layout mi dělala slečna z blogu http://lovesell.blog.cz/

“Young & Hungry” je oficialne nominovan na “People's Choice Awards 2016″;

9. listopadu 2015 v 13:50 | Miška |  Twitter, Facebook, Instagram
To bylo tento týden oznámila, konečný seznam kandidátů na příštího ročníku na "People Choice Awards 2016", což dává šanci pro fanoušky vybrat si své oblíbené mezi filmových kategorií, hudba, televize a internet.
Bohužel naše Ashley nebylo uvedeno, ale série ve kterém ona je výkonným producentem a role charakteruLogan Rawlings, "Young & Hungry" kandiduje na cenu za "oblíbené Kabelová televize komedie" (Comedy ofCable Oblíbený TV) ,
Tato druhá část hlasování, bude až do prosince 3, v 01:59 hod (čas Brasilia). Z pěti největším počtem hlasů v každé kategorii, jen jeden se stane vítězem. Ocenění se bude konat dne 6. ledna 2016 u společnosti Microsoft Theater v Los Angeles, a bude vysílat v síti CBS. V Brazílii, kanál
Zjistěte níže, jak hlasovat:
Navštivte webové stránky ocenění kliknutím sem. V kategorii stránce "Oblíbený Kabelová TVkomedie", vyberte položku "Young & Hungry" a potom klepněte na tlačítko "litá hlasů" pro ověření svůj hlas.
yhpca

Můžete hlasovat tolikrát, kolikrát budete chtít.

1.11 Ashley navstivila s prateli Malibu Wine Safaris”

8. listopadu 2015 v 21:12 | Miška |  Candids 2015
Minulou neděli, 01, Ashley byla v "Malibu Wine safari", safari nacházející se ve vinici v oblasti města Malibu, vkraji Los Angeles, v Kalifornii, západní pobřeží Spojených států.
Herečka byla doprovázena několika přáteli a přáteli během turné, včetně Samantha Droke, Shelley Buckner, Natalie Tippett, Tiffany Lonsdale, Emily Hopper, Daneah Underwood, Andrew Reville, Hailey Hoff a Holly Mulinder.

Snapchat (ashleymtisdale)
Instagram (Ostatní)31.10 "Halloween In Wonderland": Ashley navštěvila Halloween party Vanessa Hudgens

7. listopadu 2015 v 10:26 | Miška |  Appearances 2015
Jak jistě všichni víte, minulou sobotu (31) byl poznamenán tradičním "Halloween", nebo Halloween, chcete-li. U příležitosti, herečka Vanessa Hudgens uspořádala večírek "Halloween In Wonderland" (Halloween v říši divů) ve svém domě, který se nachází v Studio City, Los Angeles.
Strana daný Hudgens, byl inspirován Disney klasika, "Alice v říši divů", a samozřejmě, to bylo vše zdobené bílými králíky a různé jiné věci, které podle filmu. zucastnilo se nekoli pratel jako například: Monique Coleman, Corbin Bleu, Austin Butler, Stella Hudgens, Sarah Hyland, Natalie Saidi, KimHidalgo, Shelley Bucker, Laura Nový, Sammy Droke, Nikki Lee, Riawna Capri, mezi ostatními.
Ashley byla v kostýmu jako královna srdcí, na sobě černé low cut šaty s červenými akcenty a srdce, bílými ponožkami s podrobnostmi srdce, červené podpatky a korunou. Jako hostitel, Vanessa, kdo byl oblečený jako Alice, několik lidí bylo také v přestrojení za postav animace.
Festival také představoval Photo Booth a tanečním parketem.
Sociální sítě


31/10 -Halloween party.
Photobooth


Nové outtakes z focení pro web "The Haute Mess"

6. listopadu 2015 v 10:38 | Miška |  Photoshoot 2015
Ashley Tisdale nafotila nove fotky pro svuj web "The Haute Mess". Odpovědný za fotky je fotograf a přítel Ashley, Elias Tehen.


26.10 Ashley odchazela z telocvicny.

3. listopadu 2015 v 17:49 | Miška |  Candids 2015
V pondělí, 26. října, Ashley byla spatřena, jak opoustela trénink v posilovně, která jej vždy navštěvuje, "Rise Movement" v západním Hollywoodu, město se nachází v americkém státě Kalifornie.Ashley v serialu “Truth Be Told”

2. listopadu 2015 v 17:57 | Miška |  Others photos
Ashley Tisdale je součástí obsazení komediálním seriálu americké televizní sítě NBC, "Truth BeTold". Čtvrtá epizoda Season 1 ze série s názvem "Duševní Kuře", ve kterém Sam, postava Ashley, objeví poprvé, bude vysílat v pátek, den 6.11.

Mitch a Tracy, kteří mají různé názory, které je vedou k trpěni učit dceru o náboženství a o velkých otázkách života. Mezitím, Mitchova sestra přijde na večeři doprovázeli střední přítele.


Ashley Tisdale hovoří o svém oblečenía jeji přátelství s Vanessa Hudgens

1. listopadu 2015 v 18:30 | Miška |  Magazines
V poslední době, Ashley Tisdale udělala rozhovor s "The Outfit", kde ona mluvila o jeho oblečení, výsledek partnerství s Markem Signorelli, jeji přátelství s herečkou Vanessa Hudgens, a prohlásit, že zase miluje, že je zaneprázdněný člověk a všechno, co dělá.