Ashley Bude nám ctí a přijímat ocenění na "11. výroční Gala of Champions"

11. října 2015 v 11:48 | Miška |  Others photos
Na 15. tohoto měsíce, se stane jedenáctou vydání "Gala of Champions", která oceňuje jednotlivce, kteří ukazují výjimečnou profesionální úspěch a osobní humanismu. A protože jeho pomocné prácí do dětské nemocnice St. Jude, Ashley Tisdale bude jedním z honorees v letošním roce a obdrží ocenění "Odvaha anaděje" (což znamená "Odvaha a naděje").
Tato akce, která se bude valit v hotelu The Beverly Hilton v Beverly Hills, Kalifornie, je organizovánaCoachArt, nezisková organizace se sídlem v Los Angeles, který nabízí umění a rekreačních příležitostí pro mladé lidi s chronickým onemocněním a život ohrožující ,
Podívejte se na další informace níže:

Herečka a zakladatel Blondie Girl Productions, Ashley Tisdale a Dick Costolo, bývalý generální ředitel Twitteru, budou oceněny na 11 th výroční Gala of Champions, organizovaný CoachArt, nezisková organizace se sídlem v Los Angeles, který nabízí umění a rekreačních příležitostí pro mladé lidi s chronickým onemocněním a život ohrožující. Děj se odehrává v Beverly Hilton dne 15. října, Tisdale obdrží letošní ocenění "Courage a naděje", zatímco Costolo obdrží ocenění "srdce a lidstvo".
Každoroční akce, která se konala vždy v říjnu, vyznamenání osob, které ukazují výjimečnou profesionální úspěch a osobní humanismu. Společně, vedoucí podniku, zábava manažeři, členové komunity, dobrovolníci a CoachArt rodiny shromáždí na podporu mise CoachArt na vytvoření umělecké a sportovní transformační komunity pro rodin postižených chronickým onemocněním dětství. Poslední Gala of Champions se oslavenci patří Chandra Wilson, herečka ze seriálu "Chirurgové", Jeremy Zimmer, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti UTA a novinář Robin Roberts a její sestru Sally-Ann Roberts.
"Je to vždycky čest být schopen rozpoznat obětavost, odhodlání a neuvěřitelný dopad našich Champions udělali CoachArt komunitě," řekl Dr. Kara Allen Soldati, výkonný ředitel CoachArt. "Je to neuvěřitelně silný vidět tolik přáteli, rodinou, kolegy a partnery shromažďování oslavit naše poslání. Jsem opravdu vděčný za velkou podporu. "
Od svého vzniku v roce 2001, CoachArt využívá osvědčenou sílu umění a atletiky probudit představivost studentů a budování důvěry prostřednictvím dlouhodobých dodávek bez nákladů umění a atletiky příležitostí pro děti s chronickým onemocněním a jejich sourozenci. Teprve v roce 2014, vysoce kvalifikovaní CoachArt dobrovolníci poskytují 20.000 hodin bezplatnou výuku na více než 2000 dětí. V současné době, CoachArt spolupracuje s více než 1500 dobrovolníků trenérů a komunity partnerů sloužit asi 2000 studentů ročně.
"Je to pro mě důležité používat svůj hlas a platformu pro pomáhat druhým, a vytvořit povědomí o příčinách a organizace, které ocení," řekl Tisdale. "Měl jsem to potěšení pracovat s CoachArt a svědectví, jak tyto úžasné děti a rodiny osobně těžit ze zkušeností v oblasti umění a atletiku až CoachArt nabízí. Jsem velmi poctěn, že s nimi v tomto gala. "
V roce 2014 se Gala viděl více než 650 účastníků, kteří pomáhali zvyšovat téměř $ 1 milion.Bojovníci za uplynulý rok patří výkonný viceprezident společnosti Walt Disney Company, Kevin Mayer a basketbalový hráč pro Los Angeles Clippers, Matt Barnes.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama