Říjen 2015

Ashley a Vanessa Hudgens poskytly rozhovor pro "Yahoo! Celebrity "

31. října 2015 v 19:34 | Miška |  Magazines
Během slavnostního zahájení nové verze "Guitar Hero: živé", který se konal na 19. tohoto měsíce, Ashley Tisdale a její přítel od dob "High School Musical", herečka Vanessa Hudgens, provedl rozhovor s site"Yahoo! Celebrity ", kde obe hovořili o hře, Halloween, a chutě v obyčejný.
Níže je přeložený rozhovor:

“Clipped” je zrusen po prvni serii.

29. října 2015 v 10:47 | Miška |  Others photos
Televizní seriál v hlavní roli Ashley Tisdale, George Wendt a Mike Hrad je oficiálně zrušen americkým kanálem TBS. Clipped debutoval v červnu 2015 a dosáhl 1,4 milionu diváků v první epizodě.
Stejně jako jsme byli zaskočeni touto smutnou zprávou byly i za předpokladu, že počet subjektů. A je to neco jako Hellcats, take byl zrusen po prvni serii.

Ashley dělá “press preview” pro její oblečení.

27. října 2015 v 19:52 | Miška |  Others photos
Během svého pobytu v New Yorku tento týden, Ashley Tisdale uspořádala tiskovou konferenci, na jeho náhled oblečení označenou "Signorelli".


"Signorelli Ashley Tisdale" se bude prodávat mezi $ 39 a $ 49 dolarů a bude možné zakoupit on-line na ShopSignorelli.com. Kolekce také bude v Nordstrom obchodech ve Spojených státech, od toho dne 10. února, 2016.Ashley Tisdale navstivila Jude Children's Research Hospital”

25. října 2015 v 11:45 | Miška |  Others photos
minulé pondělí (21), Ashley byla ve městě Memphis, v americkém státě Tennessee, navštívit děti dětské nemocnici "St. Jude ", kterou podporuje. Herečka byla doprovázena jejím manželem Chrisem.

Elizabeth, 13, diagnostikovali leukemii.


Ashley sdílí fotku na svem účtu na snapchat (ashleymtisdale).


008 ~ 338.jpg

Tady uz fotky z nemocnice.


001 ~ 491.jpg 002 ~ 474.jpg

stjude: Vždycky jsme rádi kdyz prijede JudeAshleyTisdale! Děkujeme vám za návštěvu děti Judy!


Others277.jpg
20.10 Ashley Tisdale s Chrisem na letisti v Los Angeles.

24. října 2015 v 18:15 | Miška |  Candids 2015
Ashley Tisdale a její manžel Chris byli vyfotografovani ve chvíli, kdyz sli v ruku v ruce, míří nástupem do letadla do města New Yorku, na mezinárodní letiště Los Angeles (LAX) v Kalifornii.


Ashley navstivila Guitar Hero Live Launch Party”

23. října 2015 v 9:41 | Miška |  Appearances 2015
Ashley navštivila, minulou noc (19), na zahájení party hry Guitar Hero živého, který válcované na YouTube Space v Los Angeles ve státě Kalifornie.
Herečka si užila dost vedle své dávné přítelkyne, Vanessa Hudgens, ktera také se akce zúčastnila.

19/10 - Guitar Hero Živé Launch Party (po prijezdu)19/10 - Guitar Hero Launch Party Live (vnitřní)Ashley Tisdale s fanousky.

22. října 2015 v 9:47 | Miška |  Twitter, Facebook, Instagram
V neděli večer, 18, ​​Ashley Tisdale vzala příležitost, sla na procházku do domu hrůzy "LA Haunted Hayride",se nachází ve starém zooparku Griffith parku v Los Angeles, město Kalifornie.
Herečka byla doprovázena jejím manželem Chrisem, hudební producent John Feldmann, Beau Baker, Matt Pauling, Tyler Sheppard, Bretaň Davis, Zakk Cervini, mezi ostatními.
Snapchat (ashleymtisdale)
Instagram (Ostatní)
Fanoušci


Ashley Tisdale vytváří svůj vlastní účet na snapchat

21. října 2015 v 9:28 | Miška |  Twitter, Facebook, Instagram
Ashley Tisdale vytvořila účet na snapchat s uživatelským jménem thehautemess,která zveřejnila své obrázky a videa a věci týkající se vašeho webu, "The Haute Mess". A teď, Ashley se rozhodla vytvořit svůj vlastní profil v žádosti, s uživatelským jménem ashleymtisdale. Herečka bude pravděpodobně používat tento nový účet publikovat jediné věci, a nadále používat jiný účet pro věci týkající se vašeho blogu.
Osobně jsem to udělala !! Konečně jsem vytvořila svůj vlastní snapchat. Následujte mě 👻: ashleymtisdale 😜😊😍😉
Ashley je nadšena a vydala nějaké fotky.Ashley instagram // 143

17. října 2015 v 22:57 | Miška |  Twitter, Facebook, Instagram
ashleytisdale: Nemohl jsem žádat o lepší kolegy / přátel. Všichni mě překvapila v Coach umění jít hodinky dostávám odvahu a Hope cenu! dionareasonover magicmikecastle @ @ laurenlapkusmattcooktookpics #Clipped


1051.jpg


ashleytisdale: Díky mé úžasné friendjustinbaldoni na mě a mou cenu představovat. Znamenalo to pro mě hodně. Ten chlap mě inspiruje celou dobu dělat víc a já jsem velmi šťastný, že má takové dobré lidi v mém životě.
1052.jpg

15/10 - 2015 CoachArt Gala of Champions

17. října 2015 v 22:53 | Miška |  Appearances 2015
se stalo na letošní "Gala of Champions", která oceňuje jednotlivce, kteří ukazují výjimečnou profesionální úspěch a osobní humanismu v hotelu The Beverly Hilton v Beverly Hills, Kalifornie. A samozřejmě, Ashley Tisdale označil jeho přítomnost na akci, kterou byl poctěn, a protože jeho podpory práce do dětské nemocnice St. Jude obdržel "Award odvahu a naději."
Jak již bylo zmíněno tady je "Gala of Champions" organizuje CoachArt, nezisková organizace se sídlem v Los Angeles, který nabízí umění a rekreačních příležitostí pro mladé lidi s chronickým onemocněním a život ohrožující.
Ocenění obdržela Ashley představil Justin Baldoni, velký přítel herečky. "Ashley je známá pro její zlaté vlasy, ale je vaše srdce ze zlata, která dělá to tak zvláštní," řekl Baldoni.

Ashley na sobě dlouhé červené šaty Bec & Bridge, sandály a spojka Vince Camuto a klenoty Bavna. Její manžel Chris francouzština, její spolupracovníci hvězdy "vyříznuté" a její přítel Kim Hidalgo byly poctami ji v akci.
Ashley Tisdale, “Clipped” e “Young & Hungry” ao “People’s Choice Awards 2016″

16. října 2015 v 10:20 | Miška |  Others photos
Další rok přicházejí a hlasování je otevřené vybrat oblíbený mezi filmu kategorií, hudba, televize a internetu, být oficiálně jmenován příští rok vydání "lidové Choice Awards."
Celý rok-end US udělení grantu se nabízí různé názvy, které fanoušci vybrat 5 z nich jít do konečného seznamu kandidátů, který v letošním roce budou vyhlášeny na tiskové konferenci dne 03. listopadu.
V první části, fanoušci si mohou vybrat pět oblíbené pro každou kategorii mezi dny 13 a říjnu 22, do 01:59 hod (čas Brasilia). Ve stejný den, kdy zveřejnit konečný seznam kandidátů (listopad 3) se otevře druhou část hlasování, která bude až do 3. prosince, také v 01:59 hodin (doba Brasilia). Z pěti největším počtem hlasů v každé kategorii, jen jeden se stane vítězem. Ocenění se bude konat dne 6. ledna 2016 u společnosti Microsoft Theater v Los Angeles, a bude vysílat v síti CBS.
"Young & Hladový" je už mezi seznamem předem uveden v kategorii "Oblíbený Kabelová televize Comedy"Comedy of Cable Oblíbený TV). Ale můžeme také pojmenovat Ashley Tisdale a "série vyříznuté", protože je možné uvést ručně. Chcete-li dát šanci Ashley, můžeme ukazovat ji v kategorii "Oblíbený Komediální televizní herečka" (Herečka Favorite Comedy Series), "Oblíbená herečka v nové televizní série" (Oblíbená herečka v nové série) a "Favorite sociálních médií Celebrity "(Celebrity Oblíbené o sociálních sítích), jako"Clipped "může být uvedena také v kategorii" Oblíbený Kabelová TV komedie ". Zjistěte níže, jak hlasovat:
Navštivte webové stránky ocenění kliknutím sem. Pak najděte výše uvedených kategorií. Pro"Favorite Kabelová televize komedie" vyberte možnost "Young & Hungry" a spodní lištu písemné nevidíte váš oblíbený? VEPIŠTE Ve vlastním typu useknutá, poté klikněte na tlačítko"litá hlasů" pro ověření svůj hlas.

02

Chcete-li pre-přehlídka Ashley, přejděte do kategorie "Oblíbené Komediální televizní herečku","Oblíbená herečka v novém televizním seriálu" a "Favorite sociální Media Celebrity" a spodní liště písemného nevidíte váš oblíbený? Pište svým VLASTNÍ, typ Ashley Tisdale, pak klepněte na tlačítko "litá hlasů" pro ověření svůj hlas.

01


Můžete hlasovat tolikrát, kolikrát budete chtít. Nezapomeňte hlasovat ve všech kategoriích ověřit pokyny

12/10 - Cosmopolitan 50th Birthday Celebration

14. října 2015 v 10:02 | Miška |  Appearances 2015
V letošním roce, slavný časopis "Cosmopolitan" dokončil 50 let od Helen Gurley Brown se stal šéfredaktor v roce 1965 a obrátil ji do časopisu pro moderní ženy. Na oslavu, válcované za minulou noc (12), párty v restauraci Ysabel ve městě West Hollywood v Kalifornii, ve kterém Ashley Tisdale dělal bod být přítomen, stejně jako několik osobností, kteří byli také na této akci, jako například Kardashians-Jenners, MadisonBeer, Emily Osment, Julianne Hough, Sarah Hyland a Olivia Culpo.


hledám grafičku

11. října 2015 v 18:53 | Miška
Ahojte hledám graficku, která by mi udělala layout s Ashley Tisdale bud ještě s podzimní motivací nebo už vánoční. :))) Kdyby se někdo našel tak prosím napište a potom by jsme se domluvili co dál třeba po emailu. :))) Já budu velice ráda když se někdo ozve, už by to chtělo tento layout zaměnit je tu už od začátku blogu. :))) Což tento blog má už 10 měsícu. :)

Děkuji moc všem co se ozvou. :)


9.10 “Variety’s Power of Women Luncheon”

11. října 2015 v 11:52 | Miška |  Appearances 2015
Dříve v pátek, 09, Ashley Tisdale byl přítomný na "Variety Power žen oběd," půlroční událost pořádá amerického časopisu "Variety", který ctí ženy v zábavním průmyslu, kteří používají jejich veřejné platformy pro zvýšení povědomí a práci charitativních akcích. Totéž se stalo v hotelu Beverly Wilshire Four Seasons vBeverly Hills, město se nachází v americkém státě Kalifornie.
Oprah Winfrey, Salma Hayek Pinault, Anna Kendrick, Gwyneth Paltrow a YouTube CEO, Susan Wojcicki,byl poctěn tentokrát.

Ashley, s jeho vrcholu A Piece Apart, kalhoty Rodebjer, obojek Marli, boty Stuart Weitzman a spojka Tory Burch, byl citován několikrát mezi nejlepší oblečená akce.


Ashley Bude nám ctí a přijímat ocenění na "11. výroční Gala of Champions"

11. října 2015 v 11:48 | Miška |  Others photos
Na 15. tohoto měsíce, se stane jedenáctou vydání "Gala of Champions", která oceňuje jednotlivce, kteří ukazují výjimečnou profesionální úspěch a osobní humanismu. A protože jeho pomocné prácí do dětské nemocnice St. Jude, Ashley Tisdale bude jedním z honorees v letošním roce a obdrží ocenění "Odvaha anaděje" (což znamená "Odvaha a naděje").
Tato akce, která se bude valit v hotelu The Beverly Hilton v Beverly Hills, Kalifornie, je organizovánaCoachArt, nezisková organizace se sídlem v Los Angeles, který nabízí umění a rekreačních příležitostí pro mladé lidi s chronickým onemocněním a život ohrožující ,
Podívejte se na další informace níže:

Herečka a zakladatel Blondie Girl Productions, Ashley Tisdale a Dick Costolo, bývalý generální ředitel Twitteru, budou oceněny na 11 th výroční Gala of Champions, organizovaný CoachArt, nezisková organizace se sídlem v Los Angeles, který nabízí umění a rekreačních příležitostí pro mladé lidi s chronickým onemocněním a život ohrožující. Děj se odehrává v Beverly Hilton dne 15. října, Tisdale obdrží letošní ocenění "Courage a naděje", zatímco Costolo obdrží ocenění "srdce a lidstvo".
Každoroční akce, která se konala vždy v říjnu, vyznamenání osob, které ukazují výjimečnou profesionální úspěch a osobní humanismu. Společně, vedoucí podniku, zábava manažeři, členové komunity, dobrovolníci a CoachArt rodiny shromáždí na podporu mise CoachArt na vytvoření umělecké a sportovní transformační komunity pro rodin postižených chronickým onemocněním dětství. Poslední Gala of Champions se oslavenci patří Chandra Wilson, herečka ze seriálu "Chirurgové", Jeremy Zimmer, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti UTA a novinář Robin Roberts a její sestru Sally-Ann Roberts.
"Je to vždycky čest být schopen rozpoznat obětavost, odhodlání a neuvěřitelný dopad našich Champions udělali CoachArt komunitě," řekl Dr. Kara Allen Soldati, výkonný ředitel CoachArt. "Je to neuvěřitelně silný vidět tolik přáteli, rodinou, kolegy a partnery shromažďování oslavit naše poslání. Jsem opravdu vděčný za velkou podporu. "
Od svého vzniku v roce 2001, CoachArt využívá osvědčenou sílu umění a atletiky probudit představivost studentů a budování důvěry prostřednictvím dlouhodobých dodávek bez nákladů umění a atletiky příležitostí pro děti s chronickým onemocněním a jejich sourozenci. Teprve v roce 2014, vysoce kvalifikovaní CoachArt dobrovolníci poskytují 20.000 hodin bezplatnou výuku na více než 2000 dětí. V současné době, CoachArt spolupracuje s více než 1500 dobrovolníků trenérů a komunity partnerů sloužit asi 2000 studentů ročně.
"Je to pro mě důležité používat svůj hlas a platformu pro pomáhat druhým, a vytvořit povědomí o příčinách a organizace, které ocení," řekl Tisdale. "Měl jsem to potěšení pracovat s CoachArt a svědectví, jak tyto úžasné děti a rodiny osobně těžit ze zkušeností v oblasti umění a atletiku až CoachArt nabízí. Jsem velmi poctěn, že s nimi v tomto gala. "
V roce 2014 se Gala viděl více než 650 účastníků, kteří pomáhali zvyšovat téměř $ 1 milion.Bojovníci za uplynulý rok patří výkonný viceprezident společnosti Walt Disney Company, Kevin Mayer a basketbalový hráč pro Los Angeles Clippers, Matt Barnes.

Ashley Tisdale je nyní oficiálně na cerveno!

11. října 2015 v 11:45 | Miška |  Others photos
Po vstupu do tón "jahodové bronde" ve svých dráty, Ashley Tisdale změnil její pohled znovu a rozhodl se znovu přijmout červenou!
Opět platí, že stylista Kristin Ess byl zodpovědný za novou barvu herečka vlasů. V foto titulku s výsledkem jeho nový vzhled, publikoval v Instagram, Ashley řekl, že je připraven na pád (to, co je tam nahoře na severní polokouli).
Podívejte se:
"Byli jsme hluboko, hluboko. Připraveno pro podzimní díky tokristin_ess "
Níže dáme před a po pro vás porovnat nové se starým barvou zámků Ashley:
antesdepois