Září 2015

Ashley Tisdale jde s přáteli do "Halloween Horror Nights" v Kalifornii

27. září 2015 v 0:21 | Miška |  Others photos
shle zůstal y tu minulou sobotu, 19, na 25. ročníku tradičního čarodějnic se koná každý rok den akce v Universal Studios Hollywood, zábavní park v Universal City, Kalifornie, se "Halloween Horror Nights".
Postavy z hororových filmů a seriálů patří mezi herci, který je straší kolemjdoucí. Kromě toho, strašidelné domy jsou sestaveny a živé koncerty se konají v parku. Festival se koná na vybrané nocí od září do listopadu.
Herečka pózoval pro fotografie vedle manžela Chris a přáteli Shenae Grimes, Josh Beech, John Feldy a kluci z kapely 5 sekund Summer, Luke Hemmings a Ashton Irwin.
Podívejte se na pár fotek zveřejněny na sociálních sítích:
joshbeech: Získání strach na Halloween Horror Nights s touto posádkou

ashleytisdale: Spousta legrace sobotu večer withhorrornights třídy #universalhhn
To byl také zveřejněn profesionální fotografii Ashley, vedle Chrise, Shenae a Joshe.


"Boss Babes brunch": Haute Mess spojuje skupiny dívek stravování v západním Hollywoodu

27. září 2015 v 0:17 | Miška |  Others photos
V poslední době, Ashley Tisdale, jeho sestra Jennifer a zaměstnanci jeho místě "The Haute Mess", provede se "Boss Babes Brunch", kde se připojili dělat brunch, britský zdroj jídla, která kombinuje snídani v dopoledních hodinách ( snídaně, v angličtině) s obědem (oběd, v angličtině). Časopis ELLE doprovázel na zasedání holky, co se stalo v hotelu Palihouse ve městě West Hollywood v Kalifornii.
Video ukazuje scény "Boss Babes Brunch" je již na oficiálním blogu kanálu. Podívejte se:

Nedávno jsme provedli první Boss Babes Brunch v Palihouse v západním Hollywoodu, CA a Elle.com byl tam zachytit vše (zkontrolovat jejich papír zde)! Zveme malou skupinu zesilovačů;dívky, které dělají jméno pro sebe a budování své vlastní otisky prstů. Je to velmi zajímavé, když se nad tím zamyslíte. V těchto dnech se na internetu na dosah ruky, nyní více než kdy jindy ženy jsou nepřeberné množství informací a zdrojů, které mají k dispozici s několika kliknutí svých klávesnic.
V brunch, mluvili jsme o všech našich vlastních podniků, výměnné tipů a rad, budování značky, trendy v oblasti digitálního marketingu, a naše afinity k míchání vysoké a nízké známky, pokud jde o naše oblečení (nebyla to jen obchod konverzace !). Tady je málo informací o ženách, kteří se zúčastnili.Foceni podzimnich fotek pro “The Haute Mess”

24. září 2015 v 22:22 | Miška |  Photoshoot 2015
S příchodem podzimu v Severní Americe, Ashley Tisdale udělal zcela nový focení inspirované nádraží a vrátil se do své módní blog Haute Mess.
Tisdale odhalilo, že čtyři roční období, podzim je jejich nejoblíbenější. Takže bez dalších okolků, podívejte se na nádherné fotografie tohoto focení, kterou vykonal fotograf Elias Tachan.Podívejte 1: V N Out Luxusní

To IRO bunda byl jeden z mých prvních nákupů v letošním roce. Barevné odstíny a velbloud semišové tkaniny jsou ideální svatební na podzim. Takže jsem byl tak šťastný nosit tuto bundu pro tento test.
Vzhledem k tomu, to je jedna z barvy vypadá, že je něco, co je vhodnější pro den. Dovedu si představit, sám ji nosit pro setkání, brunch (jídlo, které kombinuje snídani v dopoledních hodinách s obědem) se svými přáteli a jíst-vrstvý při In N Out, samozřejmě.
S vinobraní džíny jsou řezané a sešity Levi Re / Done, což je známkou, že Sestry Bartoli mi ukázal také. Miluji Re / Hotovo a používat po celou dobu. Vědí, jak holky, jako je jejich upravených vysokým pasem džíny.
Další cool prvkem, který tento vzhled je kombinace ponožky s otevřenou sandálu, které bych normálně nedělali. Ale Bartoli sestry jsou doslova géniové ve stylu a otevřel mou mysl porušit módních pravidel.18/09 - 2015 iHeartRadio hudební festival - noční 1 (příjezdy) | MQ

23. září 2015 v 11:20 | Miška |  Appearances 2015
Ashley Tisdale letěl do Las Vegas v pátek (18), kde navštěvoval první noc letošní "iHeartRadio MusicFestival". Akce se konala v MGM Grand Garden Arena, a počítal na přítomnosti jiných velkých umělců a představení hvězd jako Demi Lovato, Jason Derulo, Sam Smith, mezi ostatními.

Herečka, která byla doprovázena její manžel Christophr, stejně jako setkat a vyfotit s hostitelskou Ryan Seacrest také vzal na pódium festivalu představit výkon zpěváka Kenny Chesney vedle vysílatele Bobby Bones.Ashley Tisdale bude mít svou vlastní oděvní linie označená "Signorelli"

20. září 2015 v 22:08 | Miška |  Photoshoot 2015
Skvělá zpráva! Ashley tento týden oznámila, je nový kreativní ředitel značky "Signorelli", a že to bude mít svou vlastní kolekci oblečení. Herečka, která povede ženské linii oblečení, řekl, že to je splněný sen.
"Signorelli Ashley Tisdale" se bude prodávat mezi $ 39 a $ 49 dolarů a bude možné zakoupit on-line na Kolekce také bude v obchodech Nordstrom ve Spojených státech, od toho dne 10. února, 2016.
Lookbook

Ashley Tisdale, Avril Lavigne, a Demi Lovato GEM bude zaznamenávat píseň společně pro "Charming"

20. září 2015 v 22:05 | Miška |  Others photos

To je pravda budete číst tam. Se čtyřmi mimořádně talentovaného zpěváci ret-synching animace, je pravděpodobné, že gravassem jednu píseň společně. Jo, to je to, co se stane v "Charming".
Potvrzení, že Ashley, Avril Lavigne, Demi Lovato a GEM zaznamená jednu píseň společně pro soundtrack filmu narazil na článek o čínské popové hvězdy podané amerického časopisu InStyle.
"The zkušenost byla fenomenální. Je to moje první píseň v angličtině; Jsem opravdu nervózní, "řekl GEM.Časopis také ukázal, že píseň se bude skládat z kapely Fall Out Boy.
"Okouzlující" Bude milostný trojúhelník o Popelce (Ashley), Sněhurka (Avril) a Šípková Růženka (GEM), kteří zjistí, že nevěsty stejného prince (který bude vyjádřený Wilmer Valderrama). Demi, a dát hlas protagonistou Leonore také podepíše výkonná produkující.

Hudba nemá datum vydání a film je navržený na vydání v roce 2016

CNBC: Jako Ashley Tisdale stala digitální značky

20. září 2015 v 21:59 | Miška |  Others photos
poslední době několik článků o Ashley Tisdale byla zveřejněna, protože vydání svého nového projektu"The Haute Mess". Americký site, "CNBC" neopomněl zveřejnit svůj článek, který hovoří o projektu a účtů úryvky z rozhovorů Ashley.
Přečtěte si to přeložil níže:
Před rokem, herečka Ashley Tisdale přišel s nápadem začíná svůj vlastní blog, aby fanoušci mohli dozvědět více o ní. Po setkání se svým týmem digitálního řízení, myšlenka na životní styl internetové stránky Haute Mess se dostala do popředí.
"Haute Mess je místo, které bychom chtěli volat online časopis redakční styl," vysvětlil bývalý Disney herečka. "Já jsem šéfredaktorem, ale já nejsem blogů. Je to o mně podělit o své publikum a své zvýraznění bloggerů. "
Tisdale je jeden z rostoucího počtu celebrit, kteří využívají myšlenku promění v virtuálních značek. GOOP z Gwyneth Paltrow na zachování Blake Lively, více hvězd se etablovat jako digitálních médií subjekty je přes vlastní webové stránky, nebo hromadí velké množství následovníků na sociálních sítích.
To je také dává vzniknout novému odvětví digitálních agentur řízení a společností, které mohou poskytnout redakčního obsahu, strategické vedení a podporu pro digitální reklamy.
Tisdale, na druhé straně, má 12,9 milionu následovníků na Twitteru a 4,9 milionu Instagram následovníky. Pro další krok, Digital Media Management a jeho tým chtějí přijít na způsob, jak oslovit vaše publikum 30s, fanoušci většinou ženské s obsahem, že se osobně zajímá. Usadili se kolem módy, krásy, zdraví a fitness.
Tato stránka je založena na blogu daňové poplatníky, ale Tisdale řekla, že je plně za ním. Když přijde na účtuje se svým jménem na nich, ona říká, že všechno, co píše a pomáhá s další obsah, jako je focení. Zbytek, se účastní týdenních schůzkách, a osobně schvaluje vše, co se děje na místě.
"Pro mě, být aktivní on-line je to, co mě opravdu spojuje s mým publikem," řekla. "To je důvod, proč jsem používat Twitter a Instagram stejně. Mám kontrolu nad tím, co říkám a mluvit, a mohu říci lidem, že mám zájem .... Další věc je, že je to další způsob, jak být tam pro ně (fanoušky), a sdílet věci, které jsem se naučil po cestě. "
Zatímco Tisdale říká, že hlavním bodem Haute Mess je mít místo pro vaše následovníků Twitter shromáždit prakticky lokalit, jako tyto jsou atraktivní pro ostatní firmy, které chtějí oslovit své publikum stejně. Například, herečka říká, že můžete sdílet novinky o jeho nové projekty, které mohou pomoci dostat své fanoušky zabývá.
"Studia a sítě se spoléhají na celebrity sebe a své spojení se svým publikem přispět k podpoře (její obsah)," řekl Tisdale. "Pokud jsem hrát v něčem, já podporovat to 100 procent. Chci, aby mé fanoušky podporovat stejně. "
Zdroj:. CNBC

Ashley Tisdale publikuje fotografie v ateliéru na sociálních sítích

20. září 2015 v 21:53 | Miška |  Twitter, Facebook, Instagram
Minulou sobotu, 12, Ashley použít svůj účet na Instagram a Twitter Pro přidání fotografie v nahrávacím studiu, kde on byl doprovázen producent John Feldmann a Benji Madden. Nevíme důvod herečce a zpěvačce tam být.
John produkoval a co-psal písně představující prodej více než 34 milionů alb po celém světě a nyní pracuje s kapelou 5 sekund od léta. Vzhledem k tomu, Benji je kytarista a zpěvák kapely Good Charlotte.
Podívejte se na obrázek odeslaný Ashley a brzy poté, co jiný obrázek zveřejněný John na jeho Instagram:
ashleytisdale: My sobotu 🙊🎶😜johnfeldybenjaminmadden
johnfeldy: Dobré časy withashleytisdale 😁


Stills noveho serialu Ashley a to “Drive, She Said”

19. září 2015 v 9:42 | Miška |  Others photos
o nedávno vydala novou foto Ashley v "Drive, She Said ". V Přesto se objeví herečka po boku Jason Biggs, Janet Montgomery a Bria Murphy, který také hvězda ve filmu.
Natočeno koncem loňského roku, komedie má délku 90 minut a je naplánován se otevřít v roce 2016.Vzpomněla si, že byla dokončena a bude mít brzy přívěs.
"Drive, ona řekl:" vypráví příběh nezabezpečenou debutujícího otcem, který, nemůže najít práci v svém oboru, nevědomky přijímá práci prostitutky řidiče v Los Angeles. Dlouhá a bláznivé noci dokladem našeho hrdiny, že on je ve skutečnosti, čas být otcem.


11.9 Candids: s její sestrou Jennifer v ulicích Beverly Hills, Kalifornie

19. září 2015 v 9:37 | Miška |  Candids 2015
Na odpoledne posledního dne 11. tohoto měsíce, Ashley Tisdale byla spatřena se svou starší sestrouJennifer Tisdale. Pár byl viděn se vracet k jeho autu ve městě Beverly Hills, v Kalifornii, a také mít občerstvení v kavárně "Alfred Coffee & Kitchen" v Los Angeles, také v americkém státě Kalifornie.
11/09 - Se svou sestrou Jennifer v ulicích Beverly Hills, CA


11/09 - Making občerstvení v Alfred Coffee & Kitchen se svou sestrou Jennifer v Los Angeles, CA"Bylo to opravdu dobré, že tě vidím," říká Ashley o setkání s Sami Miro, přítelkyně Zacka Efrona

13. září 2015 v 12:57 | Miška |  Others photos

Během svého krátkého pobytu v New Yorku, Ashley Tisdale skóroval, ve středu (09), přítomnosti v průvodu"LC Lauren Conrad" na Fashion Week ve městě. Některé celebrity byli přítomni vedle herečky a její manželChris francouzské. Během akce, Ashley byl krátce rozhovor webové stránky Yahoo stylu, a záležitost projednána bylo její první setkání s Sami Miro, přítelkyně Zac Efron. V důsledku určitých okolností, Ashley aChris byly umístěny do oddělených židle, Ashley v první řadě a její manžel za v druhé řadě, vedle Sami.
Podívejte se:
Nemluvě o tom, že být celebrita pomáhá získat další celebrity v jejich přední řadě. Chrissy Teigen, Olivia Culpo, Ashley Tisdale, Dylan Penn, a krásná přítelkyně Zac Efron, Sami Miro, všechno se zdálo podporu Conrada.
Miro, který přišel na Penn, se setkal s bývalým co-star Efron High School Musical, Tisdale poprvé, a dva vzal selfie s manželem Tisdale, Christopher, aby to dokázal Efron. "Snažíme se, aby se dvojité datum pro dlouhou dobu, ale Zac byl velmi zaneprázdněn," Tisdale zjevil Yahoo stylu, "takže to bylo opravdu rád, že tě vidím.

Ashley rozhovor pro Cosmopolitan

13. září 2015 v 12:53 | Miška |  Magazines
Jak jste viděli během svého pobytu ve městě New York, Ashley Tisdale navštěvoval přehlídku na "LC LaurenConrad" na New York Fashion Week. Během akce, zakladatel stránek "The Haute Mess" uděleno několik rozhovorů, včetně jednoho pro americký časopis "Cosmopolitan", který publikoval článek, kde se hovoří o nové vlasy tónu Ashley, na Strawberry bronde, fúze mezi blond a červené působí dojmem přirozeně kaštanové kadeře.
V rozhovoru, Ashley říká, že ona byla inspirována barvení jeho nitky této barvy, a to bylo velmi dlouhý proces, aby je blond. Bez dalších okolků, čtěte níže:
Asi víte, Ashley Tisdale s blond vlasy, že vždycky měli, ale asi před měsícem, ona věc trochu radikální. No, dvě věci. Jednou, to trvalo jeho rozšíření, a dva, ona přijala vizuální bronde.
"Moje vlasy má tendenci jít do teplejších tónech a je opravdu proces, aby to blondýna," řeklaCosmopolitan.com módní show LC Lauren Conrad v New Yorku ve středu. "Nikdy jsem neměl takovou barvu, a na podzim, jsem se inspiroval. Byl jsem rád, "Pojďme udělat bronde jahody!" "
Zdálo se, že i nový iPhone růžové zlato, nebo snad něco jiného, ​​v odstínech růžové barvy a favorit všech žen na celém světě. "Víte, já jsem jen začíná vstoupit do růžové svět, a přísahám, že už jsem to vzal na jinou úroveň," řekla Ashley. "Jsem rád, rosé celý den."
Kadeřník Ashley, Kristin Ess (který také spravuje drát Lauren Conrad a spoluzaložil Krása departement) varoval, Ashley, že jakmile ona dostala její rudé vlasy, ona může chtít, aby se jim ... více červené. "Určitě máte novou závislost," řekla Ashley. "Jsem rád," zmizel! " a Kristin říká: "Musíš zpomalit."


001 ~ 15.jpg

Ashley instagram // 142

12. září 2015 v 12:10 | Miška |  Twitter, Facebook, Instagram
Dnes je plno uzasnych novinek z prehlidky na ktere se zucastnila nase Ashley. Vsechny fotky jsem pridala, tak semuzete kochat jak byla pekna.


Twitter

12. září 2015 v 12:08 | Miška |  Twitter, Facebook, Instagram